Lekarz weterynarii Sławomir Piotrowski, specjalista rozrodu zwierząt

W 1982 roku ukończyłem Wydział  Weterynaryjny na SGGW w Warszawie. Dyplom lekarza weterynarii pozwolił mi na podjęcie pracy w Lecznicy dla Zwierząt w Kołakach Kościelnych. W 1989 roku po reorganizacji służby weterynaryjnej wykupiłem Lecznicę na własność i zacząłem pracę we własnej firmie.
Ze względu na umiejscowienie Lecznicy w „zagłębiu mleczarstwa”, podnoszenie swoich kwalifikacji skupiłem na bydle mlecznym. Na studiach podyplomowych w 2005 roku uzyskałem dyplom specjalisty rozrodu zwierząt. Ponadto wiedzę swoją poszerzam uczestnicząc w wielu konferencjach naukowych tematycznie związanych z charakterem moich usług.

Technik weterynarii Ireneusz Ołdakowski

Po wcześniejszych doświadczeniach z weterynarią w Czyżewie od 1996 roku kontynuuje swoją pasję w Lecznicy w Kołakach .Interna, chirurgia, ortopedia jak i inne działy naszej pracy nie stanowią żadnych problemów .Poparte jest to długoletnim doświadczeniem .

Technik weterynarii Michał Mystkowski

Po długim stażu i przygotowaniu teoretycznym w odpowiednich szkołach w 2010 roku dołączył do Naszego zespołu . Przebranżowił się z Farmera na Doktora . Doskonale łączy funkcję „ginekologa bydlęcego z funkcją inseminatora .Interna , chirurgia nie są mu obce. Wszystko robi z pasją .

Technik weterynarii Bogdan Kaczyński

W 2014 roku przeszedł do Nas z Zambrowa . Zna weterynarię starą i nową-ponad 30 letni staż pracy . Zajmuje się recepcją , apteką i labolatorium . W tym co robi jest perfekcjonistą .

Pracownik administracyjno-biurowy Sylwia Mystowska

Od 2015 zawiaduje Gabinetem Weterynaryjnym w Gaci . Pomocna ,miła i sympatyczna – zgłębia tajniki weterynarii .